KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13878028

nr 1387 8028

Walter Karlsson. Signerad, Mariaberget. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 66x76 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 29 mars 2021
kl 19:23:53

27/3 11:26:59 1      300 kr
29/3 19:18:53 2      Vinnande bud